Нетверезі рибалки окупують береги прикарпатських водойм

Нетверезі рибалки окупують береги прикарпатських водойм

11 вересня 2017 року черговою зміною Івано-Франківської рятувально-водолазної станції в м. Івано-Франківську на міському озері проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах з плавцем, який заплив за заборонні знаки.

Черговою зміною Галицької рятувально-водолазної станції в м. Галич на р. Дністер не допущено до відпочинку в нетверезому стані 4 рибалок. З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах та відправлено з території водойми.

Черговою зміною Коломийської рятувально-водолазної станції в м. Коломия на міському озері не допущено до відпочинку в нетверезому стані 6 рибалок. З ними проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах та відправлено з території водойми. Проведено профілактичну бесіду щодо дотримання Правил судноплавства та Правил охорони життя людей на водних об’єктах з 12 спортсменами Коломийської дитячої юнацької спортивної школи, інформують в УПЦЗ.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: