У суботу, під час весілля, в одному із франківських ресторанів трапилося масове отруєння гостей

У суботу, 9 вересня, в ресторані "Голден-Тайм" (м. Івано-Франківськ) відбулось весілля, після якого занедужало 14 чоловік.

Результат пошуку зображень за запитом "масове отруєння на весіллі"

 


Про це інформує Головне управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

Станом на 10 годину 12 вересня 2017 року з харчовим отруєнням госпіталізовано 14 осіб, з них – 1 дитина; 3 осіб лікуються амбулаторно вдома. Всім хворим виставлено діагноз "гострий гастроентероколіт середньої важкості".

Частину страв для весілля готували кухарі ресторану, а деякі харчові продукти завезли замовники. З них було сервіровано "Козацький стіл", "Рибний стіл", "Candy bar", солодкий стіл, бар з алкогольними напоями та мінеральною водою.

Адміністрація закладу не проконтролювала якість харчових продуктів, які довезли організатори весілля.

З метою проведення розслідування випадку цього харчового отруєння спеціалісти управління Держпродспоживслужби 11 вересня провели опитування хворих та санітарно-гігієнічне обстеження ресторану "Голден-Тайм". Під час розслідування відібрано 4 зразки харчових продуктів, 20 змивів та 1 проба води на патфлору.

За результатами обстеження адміністрації закладу направлено розпорядження про тимчасове припинення роботи ресторану на 10 днів до закінчення епідрозслідування. Матеріали щодо цього випадку подані до правоохоронних органів.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 12 вересня 2017, 14:14
Це Путін всіх потруїв. Один з гостей бачив як чоловік схожий на Путіна підсипав в горівку якісь порошок. Але не міг йому запобігти бо сам вже був дуже випивший
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: