На розгляд сесії обласної ради винесено 60 питань

На розгляд XVII сесії обласної ради, яка відбудеться 15 вересня 2017 року, винесено 60 питань. Такий проект порядку денного рекомендувала до розгляду депутатського корпусу президія обласної ради.

За словами голови обласної ради Олександра Сича, практично всі проекти рішення були опубліковані на офіційному сайті обласної ради згідно чинного законодавства та були розглянуті у профільних депутатських комісіях. Решта питань, які поступили до обласної ради з порушенням Регламенту, включені до порядку денного сесії з уваги на їх актуальність та необхідність оперативного прийняття рішень по них.

Розгляд питань порядку денного розпочнеться із заслуховування інформації обласної виборчої комісії про реєстрацію депутата обласної ради сьомого демократичного скликання.

Опісля депутати обговорять проект звернення до керівництва центральних органів влади та народних депутатів України від області щодо внесення змін до Бюджетного кодексу України, заслухають інформацію про виконання обласного бюджету за перше півріччя 2017 року і внесуть зміни до нього.

На розгляд депутатського корпусу також запропоновано внесення змін до низки рішень обласної ради, які стосуються фінансування природоохоронних заходів.

Окрім цього, депутати заслухають інформацію прокурора області та начальника Головного управління Національної поліції в області про результати діяльності відповідних органів за перше півріччя 2017 року, обговорять зміни до перспективного плану формування територій громад області.

Декілька питань порядку денного стосуватиметься внесення змін до обласних програм та прийняття нової регіональної цільової програми боротьби з карантинним бур’яном – амброзією полинолистою в Івано-Франківській області на 2017-2021 роки.

Серед іншого, прикарпатським обранцям пропонується до розгляду блок питань,  спрямованих на впорядкування майна і земельних ділянок спільної власності громад області, а також затвердження концепції стратегічного розвитку обласного комунального підприємства обласної ради "Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича" та Положення про Дністровський регіональний ландшафтний парк, затвердження Статутів та Положень про обласні заклади, присвоєння обласній філармонії імені Іри Маланюк.

Низка проектів рішень стосуватимуться перейменування трьох сільських рад, подання до Верховної Ради України щодо перейменування села Хімчин Косівського району, внесення змін  до складу депутатських комісій, клопотання щодо присудження щорічної премії ВРУ, затвердження списку присяжних для Долинського районного суду.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: