Суд покарав агресивного прикарпатця чималим штрафом

Снятинський районний суд виніс вирок  молодому жителю села Любківці,  який побив трьох відвідувачів  нічного клубу «Нептун» у смт. Заболотів. 

Цей випадок стався ще 18 квітня цього року. О пів на другу ночі обвинувачений побачив у клубі свого знайомого і покликав його до себе жестами. Коли той не підійшов, порушник наблизився до нього, почав словесно принижувати на очах у дівчини,  виганяти  з клубу,а потім вдарив рукою в обличчя. Знайомий разом з дівчиною пішов з дискотеки.

Після цього до підсудного підійшов ще один відвідувач клубу, щоб з’ясувати причину конфлікту,  отримав три удари по обличчю і пішов надвір. Підсудний почав його переслідувати, на сходах вдарив знову та штовхнув його дівчину до стіни.

На вулиці   конфлікт продовжився.  Підсудний вдруге вдарив свого знайомого в щелепу, і той впав на землю.

У потерпілого діагностували  забої лівої щоки та нижньої щелепи, забій грудної клітки та лівого плечового суглобу, й він подав до суду.

Підсудний – одружений, батько двох дітей, за освітою вчитель фізкультури, працює у фермерсьокму господарстві свого батька, на обліку в наркологічному та психоневрологічному кабінетах не перебуває.

Суд визнав неспокійного молодика винним та призначив йому штраф у розмірі 17 тисяч гривень.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 12 вересня 2017, 16:37
Але звинувачений поступив по поняттях. Не можеш себе захистити, не ходи в клуб
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: