Якби водії дотримувались правил дорожнього руху, то аварій би зменшилось на 90%, – очільник САД в області прокоментував перекриття дороги на Франківщині

Як повідомляли ЗМІ, 11 вересня у селі Старі Кривотули, що в Тисменицькому районі, понад сто мешканців на півгодини перекрили державну автодорогу Н-10. Люди вимагають забезпечити безпеку руху, адже з початку року у ДТП тут загинули 12 осіб.

 

Чи планують проводити потрібні заходи розповів “Галці” очільник Служби автомобільних доріг в області Василь Буджак.

За його словами, дорога у Старих Кривотулах освітлена.

“Додаткові знаки поставлять, але якби водії дотримувались діючих правил дорожнього руху і рухались в населених пунктах зі швидкістю не більше 60 кілометрів за годину, то аварій зменшилось би на 90%. І не тільки в Старих Кривотулах. Потрібен контроль і покарання за перевищення швидкостей, але це вже не функція Служби доріг”, – сказав він.

Також пан Василь зауважив, що по згаданій дорозі по плану 10 вересня наносили розмітку на обізній Коломиї, 12 вересня поновлюють її у Марківцях, а потім на черзі Старі Кривотули.
“Щодо світлофорів, то у нас розроблена програма на установлення 46 світлофорів по найпроблемніших ділянках доріг області , в тому числі і в Старих Кривотулах”, – додав він.
 
 
 


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 12 вересня 2017, 14:16
Якби селфіки займалися своєю професійною діяльністю, а не корупцією, то аварій дійсно було б менше
Відповісти

, 12 вересня 2017, 20:57
Може права не треба продавати за гроші, а вчити неуків правил дорожнього руху і екзамен проводити?
Відповісти

, 12 вересня 2017, 20:25
А що? Дуже дорого встановити на дорозі по всій протяжності по селу декілька пар ''лежачих поліцейських''які б гасили швидкість ? А воно їм треба?Тобто владі!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: