Рух «Справедливість» рішуче засуджує масові затримання і репресії активістів, які 10 вересня були на КПП «Шегині»

Сьогодні затримали активіста Руху Нових Сил Саакашвілі з Черкас Андрія Котиченка. Майданівця, який у 2014 році відстоював волю і прагнення українського народу до демократії і справедливості, як злочинця під вартою везуть до Львова. А 11 вересня 15 представників МВС затримали Олександра Бурцева з Івано-Франківська.

 

Результат пошуку зображень за запитом "конфлікт шегині"
Рух «Справедливість» вимагає негайно звільнити ні в чому не винних людей! Лідер Руху Валентин Наливайченко закликає люде згуртуватися та разом, як у неділю, відстояли конституційне право Михайла Саакашвілі на повернення в Україну, сьогодні разом відстояти порушені права кожного, хто зазнає утисків від цієї влади!

«Вони зараз діють методами ФСБ – затримують активістів по одному. Застерігаємо владу і закликаємо її представників негайно припинити політичні репресії та відпустити тих, хто вже затриманий! Ми разом об’єднавшись, будемо боротися за кожного активіста, за кожного свого соратника!» — наголошує лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

Нагадаємо, що від учора працює Штаб правової допомги людям, які 10 вересня протестували проти незаконних дій влади і «тітушок» на КПП «Шегині». Юристи надаватимуть безкоштовні консультації кожному, хто потребує правової допомоги. Телефон Штабу: +38 (067) 469 65 30, електронна адреса: law@spravedlyvist.com.ua, регіональні підрозділи:
http://www.spravedlyvist.com.ua/regionalni-pravovi-tsentri

Разом захистимо себе від незаконних дій нинішньої влади!Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 12 вересня 2017, 16:34
Заарештувати ВСІХ порушників Українського кордону і позбавити їх громадянства України
Відповісти

, 12 вересня 2017, 20:14
Хаха, заарештувати всіх українців обнести парканом державу з колючим дротом і пустити струм. Чувак 16:34 ти совок
Відповісти

, 17 вересня 2017, 10:53
А ти чувак 20:14 засланець бо проти Конституції України. Чи ти вважаєш що, якщо проста людина і до того ж, громадянин України не зможе перетнути кордон, то всі "патрійоти" побіжуть перетягувати її через український кордон?
Відповісти

, 12 вересня 2017, 16:42
Диктатор Порошенко розпочав масові репресії іншодумців. Казали мудрі люди, ще коли він Коцабу лінчував, вбивав Бузину, Шеремета, Калашнікова, Музичка, Меьника, Скрябіна та інших, що він не зупиниться. Бо як звір відчує смак крові та власну безкарність то стає людожером і вже ніколи не припинить вбивати
Відповісти

, 12 вересня 2017, 22:52
Кінець злочинній владі порошенка
Відповісти

, 13 вересня 2017, 0:49
Нова партія Гоблинів найманців прибула на Яворівський танковий полігон, там Гобліни будуть навчати українців з легким серцем втрачати свое життя.-Джерело.
Відповісти

, 17 вересня 2017, 10:55
Твій брат гоблін рулить в Українському Криму і ти рули до нього гість 13 вересня 0:49.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини по темі: