Готовність номер один, або Як комунальні підприємства збираються обігрівати франківців

У вівторок, 12 вересня, відбулася щотижнева оперативна нарада у міського голови Івано-Франківська.

Зокрема, під час оперативки розглянули питання про стан підготовки комунальних підприємств міста до роботи в осінньо-зимовий період, повідомляє WestNews.

«СТЕК усе що запланував по підготовці до опалювального сезону, виконав. Проведе ремонти трубопроводів. Фактично зараз ведуться незначні будівельні роботи. На 15 жовтня СТЕК технічно буде готовим. Щодо лічильників, то на початок опалювального сезону в нас буде забезпечено 95% населення, а до кінця року – плануємо повністю закрити це питання», – розповів директор ТОВ «Станіславська теплоенергетична компанія» Сергій Мельник.

«А по тому району, Нова-Незалежності, що ми плануємо, ви опрацьовували питання?», – запитав міський голова. «Там, ми технічно готові до цього. Ми технічно підпишемо угоду», – зазначив він.

«Не знаємо коли зима наступить. Але не може бути такого, як в квітні, що ТКЕ включає опалення, а ви – ні», – наголосив Руслан Марцінків.

Щодо КП «Теплокомуненерго» та КП «Івано-Франківськводоекотехпром», то керівники обох підприємство запевнили, що вчасно розпочнуть опалювальний сезон.

1473761267_1_699

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Влада: