Івано-Франківська митниця ДФС спрямувала на ремонт доріг майже 185 мільйонів гривень

Впродовж січня-серпня 2017 року в рамках експерименту щодо перерахування 50% від перевиконання надходжень митних платежів ДФС на реконструкцію доріг спрямовано 185 млн. гривень. Про це повідомили на Івано-Франківській митниці ДФС.

Загалом за результатами восьми місяців п.р. до державного бюджету перераховано 1,4 млрд.грн. митних платежів. Індикативні показники перевиконано на 14,8%, додатково забезпечено 192 млн.гривень.  У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року надходження податків і зборів збільшились на 41%,  або 432,6 млн.грн.

Позитивна динаміка у надходженнях забезпечена, зокрема, за рахунок податку на додану вартість – 1,2 млрд. грн., акцизного податку – 42,4 млн. грн. та мита – 124,5 млн.грн.

Крім цього, в результаті вжитих заходів по контролю за достовірністю декларування та повнотою бази оподаткування, додаткові надходження у звітному періоді склали 57,4 млн.грн., з них 52,7 млн.грн. отримано в результаті коригування митної вартості, 3,8 млн.грн. – як наслідок класифікаційної роботи,  1,6 млн. грн. – від контролю за визначенням країни походження товарів.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 13 вересня 2017, 7:15
Що за дурне повідомлення.Це ми з Вами платники податків спрямували ці кошти на ремонт.це наша заслуга а не цих здирників,які працюють на себе і не тільки.Може ще Порошенка припишете.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: