На російському фестивалі "Нова хвиля" засвітилися українські зірки (фото)

В російському Сочі стартував фестиваль "Нова хвиля" 8 вересня, який триватиме до 14 вересня. Співак Артем Іванов під псевдонімом ISAAK, який народився в Україні, але вже довгий час живе в Москві, виступив, як представник України. Хоча офіційно його не делегували.

Попри те, що конкурс "Нова хвиля 2017" позиціонує себе, як міжнародний, участь у ньому візьмуть лише 15 конкурсантів. П'ятеро конкурсантів представляють Росію.
В конкурсі беруть участь представники Вірменії, Румунії, Узбекистану, України, Казахстану, Швеції, В'єтнаму, Молдови та Росії. Така кількість країн-учасників є найменшою з 2002 року, коли провели перший фестиваль.

Кількість країн-учасниць "Нової Хвилі" продовжує падати. У 2016 році було представлено 12 країн, в 2014 – 13. Цього ж року, лише 10 країн – це найменший показник для фестивалю.

Співак ISAAK (Артем Іванов) народився в Черкасах і став відомим як випускник російської "Фабрики зірок-7", продюсером якої був Костянтин Меладзе. Після шоу він став учасником квартету "Інь-Ян". Наразі співак живе в Москві. Офіційно Україна його не делегувала на конкурс.

Окрім конкурсанта, на фестивалі виступили й інші українські зірки: Ані Лорак, Таїсія Повалій і Світлана Лобода. Співачки виступили в рамках фестивалю, а також відвідали неофіційні заходи після нього.

Лорак знову в Росії
І Лобода тут як тут
Повалій робила менше фото на "Новій хвилі". Але кадр з Любов'ю Успенською таки сплив у мережі
Кароліна зі своїм другом Сергієм Лазарєві зробили селфі
Чому б не сфотографуватися коло столу
Лорак обрала для виступу білий костюм
Лобода ж була у мінісукні, а ще у шортах-"трусах"
Світлана в образі


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: