У неділю відбудеться молодіжна проща до Гошева (фото)

У неділю, 17 вересня 2017 року, відбудеться єпархіальна проща молоді до Грошева на Ясну гору, яку організовує Івано-Франківська Архиєпархія.

З метою обговорення усіх деталей заходу та визначення відповідальних за організацію участі молоді з Болехівщини у пішій прощі, під головуванням міського голови Богдана Мельника у міськвиконкомі відбулася робоча нарада.

Участь у нараді взяли Ігумен Гошівського монастиря о.Вікентій Слободян, отець-декан Болехівського деканату о.Дмитро Павлик, заступник начальника Долинського ВП ГУНП України в Івано-Франківській області Тимочко В.Д, заступник міського голови Лугова Т.М., заступник головного лікаря Болехівської ЦМЛ Соболь О.М., керуючий справами міськвиконкому Іван Ганчар, начальник управління освіти міськвиконкому Ігор Сайко, директори загальноосвітніх навчальних закладів Болехівщини.

Як повідомив Ігумен Гошівського монастиря о.Вікентій Слободян, Архієрейську Святу Літургію, яка розпочнеться об 11.00 год., очолить владика Йосафат Мощич. Проща буде проходити в рамках відзначення 400-літнього ювілею Василіанського чину св.Йосафата. Усі прочани зможуть прикластися до мощей св.Йосафата та отримати Повний Відпуст. Одночасно до Гошева на Ясну гору прямуватиме молодь з Болехівської міської ради та Долинського району. Прочани з Болехова розпочнуть прощу на Співочому полі о 9.00 год.

За підсумками наради міський голова дав відповідні доручення відповідальним особам, а координацію усіх заходів щодо підготовки до прощі доручив здійснювати заступнику міського голови Т.Луговій.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: