Українців попередили про зростання цін на бензин

Про це DT.UA повідомив керівник Консалтингової групи А-95 Сергій Куюн.

– Ми бачимо наслідки зміни валютного курсу, а саме того, що долар за останні два тижні подорожчав на 1 грн. Оскільки ДП і бензин – це на 90% “валютні” товари. При цьому саме паливо купується за валюту. Плюс, у цьому секторі економіки податки оплачуються також у валюті, – говорить експерт.

Він додав, що вартість бензину в найближчі тижні буде зростати.

– З вересня йде на щорічний плановий ремонт Мозирський Нафтопереробний Завод (Білорусь. – Ред.), на частку якого припадає 50% українського ринку бензину. Відповідно, в Україні близько місяця буде спостерігатися нестача цього виду палива. Черг на заправках, швидше за все, не буде, але певне напруження буде мати місце, – запевнив експерт.

Аналітики не можуть припустити, на скільки найближчим часом може подорожчати бензин. За їх словами, багато залежить від накопичених гравцями запасів бензину, а також валютного курсу.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 13 вересня 2017, 14:38
Якщо беруть вони у валюті, то чому ще не підняли ціну? А так, долар здорожчав на 1 грн, значить ДП має здорожчати не більше як на 90-95 коп, но здорожчає воно як мінімум на 3-4 грн на протязі 2 тмжнів як завжди. Долар впаде а ціна залишиться. Бізнес. Най..бують з кожної сторони. Це Україна детка.
Відповісти

, 13 вересня 2017, 15:11
Це чергова перемога. Нарешті дочекалися. Слава Україні. А з жовтня нове підняття тарифів на комуналку, зокрема на тепло в 2 рази. Щиро дякуємо панам Вальцману та Гройсману
Відповісти

, 13 вересня 2017, 20:33
Ще трохи часу і у нас буде все як у європі. За що боролися - на то і напоролися.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Економіка: