З обласного бюджету на утримання обласного госпіталю ветеранів війни спрямовано понад 10 мільйонів гривень, ще півмільйона – з місцевих бюджетів

На утримання обласного госпіталю ветеранів війни з місцевих бюджетів області спрямовано 435 тисяч гривень. Такий стан виконання рішення Консультативної ради з питань місцевого самоврядування від 02.03.2017 року щодо надання районними та міськими радами міст обласного значення фінансової допомоги для проведення ремонтних робіт в Івано-Франківському обласному госпіталі ветеранів війни.

Як розповів начальник відділу з питань бюджету та обласних програм виконавчого апарату обласної ради Назар Косаревич під час виїзного засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування у Галичі, кошти вже передали як субвенцію обласному бюджету шість районів та міст обласного значення. "На сьогодні враховано в обласному бюджеті субвенції з міських бюджетів Івано-Франківська – 200 тисяч гривень і Болехова – 50 тисяч гривень. Також передбачені кошти в Богородчанському районному бюджеті в сумі 40 тисяч гривень, Калуському – 30 тисяч гривень, Надвірнянському – 100 тисяч гривень, Рогатинському – 15 тисяч гривень", - розповів Назар Косаревич. 

За його словами, ще по п’яти адміністративних одиницях ці питання плануються розглянути за підсумками виконання місцевих бюджетів.

В свою чергу голова обласної ради Олександр Сич наголосив, що на черговій сесії на утримання медичного закладу планується спрямувати ще 500 тисяч гривень з обласного бюджету. "Ми назвали цей об’єкт пріоритетним і тримаємо його в полі зору. В госпіталі лікуються представники всіх адміністративних одиниць нашої області, тому, фінансова підтримка є абсолютно благородною справою", - відзначив Олександра Сич.

"Ми всі розуміємо проблеми місцевих бюджетів із браком коштів на виплату заробітної плати, але це той момент, коли не треба шукати причини, а вирішувати питання. Адже не стоїть питання кількості коштів, а, насамперед, причетності кожного районного і міського бюджету до функціонування єдиного обласного госпіталю ветеранів війни", - додав перший заступник голови обласної ради Василь Гладій.

Посадовець також поінформував, що на утримання госпіталю з обласного бюджету у 2017 році вже спрямовано більше 10 мільйонів гривень.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: