Відвідувачці елітного франківського ресторану принесли салат із хробаком (відео)

Відвідувачці елітного франківського ресторану принесли салат із хробаком 

Результат пошуку зображень за запитом "пасаж гартенберг"

 

До редакції нашого сайту надійшов лист від читачки Інни Л.. У своєму повідомленні жінка скаржиться на вельми відомий заклад у Івано-Франківську, де жінці подали на обід "живий салат".

Далі пропонуємо Вам почитати її допис та переглянути надіслане відео:

"Неприємна історія сталася зі мною 11.09.2017 приблизно о 13.30, коли я зі своєю співробітницею вирішила смачно пообідати у закладі м.Івано-Франківськ "Pasage Gartenberg". Ми замовили самий простий салат з меню Pasage Bar "Цезар з куркою". Все як завжди принесли гарненький та апетитний салатик але якийсь занадто "живий та рухливий". Не встигнувши його навіть скуштувати там я знайшла велетенського хробака який викручувався у різні сторони в соусі та вільно пересувався по інгредієнтах салату. Сказати що я була в шоці - це нічого не сказати! Я покликала офіціантку вона перепросила і уточнила чи переробити моє замовлення? Моя відповідь була рішучою, і, я чітко знала що апетит пропав надовго! Посидівши ще хвилинку-дві я прийшла більш-менш у звичайний стан після шоку і попросила щоб підійшов адміністратор з книгою скарг. Той не забарився. Як тільки я  почала йому розповідати що сталось він повідомив що вже все знає і, мовляв, що зараз сезон такий - погано помили листя салату. Я почала писати у книзі скарг та пропозицій заяву номер 18. Салату звісно не було в нашому рахунку, а також, нам зробили знижку рівноцінну тій, на яку ми і так мали у Пасажі карточку, а саме 10%. А ще цікавим залишається той факт що у книзі скарг я побачила заяву під номером 13 з аналогічною скаргою на той же салат тільки не з хробаком а з гусеницею,  і на цю скаргу ніхто так і не відповів.

Дуже прикро що до людей ставляться як до худоби і навіть не задумуються що там в залі може робити замовлення їхня мама, чи сестра, чи дружина, чи дитина, чи просто друг або сусід! Ти ідеш у дорожчий заклад громадського харчування а не у їдальню, платиш там в рази більші кошти за замовлену їжу а отримуєш те, що і копійки не варте! А ще гірше що адміністрація і керівництво не зважає на це і нічого не роблять для виправлення ситуації їм просто начхати, головне взяти побільше грошей (про це свідчить як мінімум вже 2 скарги на одну і ту ж страву з меню)! 
Ось так можна піти і смачно поласувати самому та нагодувати своїх діток живими хробаками всього за 54 грн в "Pasage Gartenberg". А у подарунок до цього отримати паразитів, кишкові інфекції, отруєння і після цього всього ще й вижити, якщо тобі пощастить! "


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: