Прикарпатці стали частіше звертатися в СБУ

Управління СБУ в Івано-Франківській області фіксує, що впродовж 2017 року кількість звернень громадян на її телефони довіри збільшилася, порівняно з минулим роком, у п’ять разів .

Також побільшало жителів області, які особисто приходять в УСБУ, та направляють повідомлення на електронну поштову скриньку й на сторінку в соціальній мережі Фейсбук.

“Ми розцінюємо це як зростання довіри до спецслужби”, – кажуть в управлінні.

Громадяни повідомляють про підозрілих осіб, предмети, залишені без нагляду, корупційні прояви, правопорушення, пов’язані з поширенням наркотиків, та надають іншу інформацію, яка дозволяє СБУ упередити вчинення злочинів.

СБУ отримує непоодинокі звернення громадян стосовно шахраїв, які видають себе за співробітників спецслужби.

Спецслужба ретельно перевіряє всі звернення громадян з приводу незаконних дій будь-яких осіб, у тому числі тих, які представляються співробітниками СБУ. Вказаним діям надається правова оцінка. За ознаками злочинів правоохоронці області відкрили кримінальні провадження.

Служба безпеки України наголошує, що очищує власні ряди від охочих «заробити». Голова СБ України Василь Грицак повідомив, що відкрито вісімдесят чотири кримінальних провадження, судами різних інстанцій винесено 23 обвинувальні вироки, повідомлено про підозру 55 співробітникам Служби, направлено до суду матеріали ще за 16 кримінальними провадженнями стосовно співробітників спецслужби.

Про це інформує прес-служба Управління СБУ в Івано-Франківській області. Також працівники спецслужби висловлюють вдячність всім небайдужим громадянам та надає контактні телефони, за якими можна повідомити в Управління СБУ в Івано-Франківській області про злочини, віднесені до компетенції спецслужби:

Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, 15

Телефони довіри (цілодобово): (0342) 52-22-95, 59-03-03

E-mail: usbu_ivf@ssu.gov.uaЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: