Зірвана бруківка, засипана трава, розкопки біля палацу Потоцьких: як виглядають сьогодні Вали (фото)

Так виглядають зараз Вали – перекопані схили і трава, зіпсовані забруковані доріжки, сходи.

Маленький екскаватор копає прямо під самими стінами палацу.  Про це повідомляє у групі Комуналка громадська діячка Марія Козакевич, інформує WestNews. За її словами, глибина викопаних ровів до 1.5м. Судячи з їх кількості, складається враження, що копають точно не знаючи де шукати і роблять це навмання.

“Що ж шукають – поцікавилась у майстрів. З їх слів хтось приватизував частину Палацу Потоцьких (там де колись був будиночок садівника), тому йому потрібні комунікації. Дозволи кажуть, що мають. Чи дійсно мають?” – пише Марія Козакевич.

Також громадська діячка задала такі питання:
1. Хто приватизував частину Палацу і що там буде?
2. Чому задля чиєгось бізнесу понищили Вали? Нерівна поверхня ж так і залишиться. Про траву цього року взагалі можна забути, буде одне болото. Зелена зона вже явно не зелена.
3. Вали і вся територія навколо Палацу Потоцьких – охоронна зона історичного значення! Археологи при роботах не задіяні! А дарма – в ровах проглядається стара цегла, а ще збоку валяються два каменя – явно немолодого віку, які мабуть теж розкопали і поклали збоку не знаючи що з ними робити. А були би поруч історики і археологи – вони відповідь би дали. Можливо, ті камені мають історичну цінність і їх варто в музей. Тобто культурний шар нищиться, а спеціалістів як завжди нема поруч. Одні майстри.

21765078_732531983604784_197482478967676377_n

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: