Делегація з м.Івано-Франківська взяла участь у форумі міст-партнерів у м. Зєльона Гура, Республіка Польща (фото)

8-10 вересня офіційна делегація м. Івано-Франківська у складі члена виконавчого комітету Дмитра Демківа, начальника управління економічного та інтеграційного розвитку Надії Кромкач, начальника відділу розробки проектів і програм реформування житлово-комунального господарства управління залучення інвестицій департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Галини Овенко, начальника відділу інформаційних технологій та комунікативної роботи управління адміністративних послуг (ЦНАП м. Івано-Франківськ) Богдана Шпакодрая, відвідала місто-партнер Зєльона Гура, Республіка Польща.

Угода про співпрацю між містами Івано-Франківськ та Зєльона Гура була підписана в 2001 році, а в 2016 році під час святкування дня міста Івано-Франківська відбулося урочисте перепідписання угоди.

Представники делегації взяли участь у ХХІІ форумі міст-партнерів «Велосипедна інфраструктура – сучасне бачення». Начальник відділу розробки проектів і програм реформування житлово-комунального господарства Галина Овенко виступила з презентацією на тему «Кращі практики в області реалізації політики велосипедної інфраструктури в м. Івано-Франківську».

В рамках візиту відбулися зустрічі з Президентом міста Зєльона Гура Янушем Кубіцьким, представниками муніципалітету, громадських організацій, бізнесу, в ході яких обговорювалися перспективи та напрямки подальшої співпраці між містами, можливість реалізації міжнародних проектів у галузі освіти, науки, охорони здоров’я, культури, спорту, туризму, тощо.

Під час візиту також відбувся обмін досвідом з учасниками форуму щодо перспектив розвитку велосипедної інфраструктури, пропагування здорового способу життя, дотримання правил безпеки руху та інше.

Делегація з м.Івано-Франківська взяла участь у ХХІІ форумі міст-партнерів у м. Зєльона Гура, Республіка Польща


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: