1000 доларів за інформацію: в Івано-Франківську шукають автора наклепницького допису в Facebook

У п’ятницю, 8 вересня, у декількох франківських facebook-групах було поширено допис від користувача Lesia Piuduk. У ньому автор звинувачує у шахрайстві франківця, який нібито видає себе за працівника Служби безпеки України, називає себе начальником департаменту, показує посвідчення працівника СБУ і видурює у людей гроші під бізнес, вибиває борги.

“Моя родина взяли гроші в швидкий кредит. Повернули вчасно, але він намагався вибити ще якісь гроші, обіцяв неприємності. Сьогодні я передзвонила в обласне СБУ, де нам підтвердили, що такий не працює і ніколи не працював! Порадили родині приходити писати заяву, але так як ми матеріально не постраждали, то не знаю чи будемо йти. Але! Він буде і далі дурити людей. Не ведіться на цього псевдо есбеушника! Якщо потерпіли від нього, то звоніть в СБУ. Там з такими розберуться, хто людей по вулицях лякає їхніми посвідченнями! Не ведіться на нього!”, – йдеться в дописі.

Інформація викликала жваве обговорення учасників спільнот та зібрала чимало гнівних коментарів. Під дописом навіть відзивалися люди, які нібито теж постраждали від схожих дій.

Результат пошуку зображень за запитом "юрій карпів сбу"

 

В коментарі для ЗМІ Юрій Володимирович Карпів, якого було звинувачено у цьому дописі.

“Я працюю на компанію «Goldman Sachs», яка знаходиться у США. Це великий інвестиційний фонд. Рік тому вони відкрили представництво в Україні. Компанія займається кредитами, інвестиціями, цінними паперами тощо.

Жінку, яка мене звинувачує, ніколи не бачив і не спілкувався. Більше того, у п’ятницю ввечері я звернувся до правоохоронних органів, вони по сьогоднішній день не можуть встановити цю особу. Не можуть  сконтактувати з нею. Під час створення фейсбук-сторінки використали якусь програму, що імітувала номер телефону. Я не впевнений взагалі, що це жінка. Це може бути будь-хто. Є певні здогадки, хто це міг бути, але поки не хочу їх озвучувати, щоб не нашкодити слідству”, – розповів Карпів.

Стосовно зв’язків з СБУ, то Юрій Карпів каже, що вони в нього є. Але це швидше дружні зв’язки.

“Я маю зв’язки з СБУ і я це не приховую. Серед моїх колишніх однокласників є доволі гучні прізвища, які я, звісно, не буду називати зараз. Але я ніколи не мав ніякого відношення до самої структури. Не було ніколи посвідчення працівника СБУ, я не представляв її інтереси. Та й Служба Безпеки України не займається ніякими кредитними питаннями. Цим займається поліція”, – каже потерпілий.

Про те, що хтось просто представляється його ім’ям та прізвищем, чоловік не думає. Схиляється до того, що це просто дискредитація.

“Якщо хтось хоче з’ясувати якісь моменти зі мною, то чому не виходить на зв’язок? Чому не йде в поліцію, до суду? Мене особисто не дуже зачіпає ця публікація. Але там згадуються і мої рідні, близькі. У поліції спочатку говорили, що це цивільно-правові відносини і йдіть до суду. А як я можу піти в суд, якщо спочатку треба встановити особу? До кого я буду позиватися? Та поки що пошуки марні. І я чомусь думаю, що ця особа зробить все, щоб її не знайшли”, – каже Карпів.

В кінці розмови Юрій повідомив, що про цю всю ситуацію дізналося його керівництво у компанії «Goldman Sachs».

“Для них це – шок. І вони навіть сказали, що можуть людині, яка надасть будь-яку інформацію про автора допису і загалом по цій ситуації, виплатити грошову винагороду у розмірі 1 000 американських доларів. І я, як її представник, це гарантую”, – підсумував він.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 14 вересня 2017, 20:32
Працює на компанію, яка займається фінансовими махінаціями і стверджує, що він особисто махіниціями не займається. Сміх та й годі.
Відповісти

, 14 вересня 2017, 21:50
То у них там така любов, а тобі що до того?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: