Прокуратура викрила на незаконному збагаченні на понад 6 млн грн ще одного чиновника Івано-Франківщини

Під час опрацювання декларації секретаря однієї із міських рад Прикарпаття прокурори встановили невідповідності даних щодо задекларованої вартості квартири, житлового будинку, транспортних засобів та грошових активів із отриманою податковою інформацією на 6 млн 302 тис. грн.

Так, секретар міськради, будучи особою, уповноваженою на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,  набув у власність активи, законність яких не підтверджено доказами.
 
За даним фактом розпочато розслідування за ст. 368-2 (незаконне збагачення) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Як повідомлялось, на початку вересня прокуратура Івано-Франківської області розпочала розслідування щодо депутата місцевої ради за фактом незаконного збагачення на 7 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях триває.
 
 
 
Прес-служба прокуратури Івано-Франківської області


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 20 вересня 2017, 20:07
У міську раду та міськвиконком, взяти тих свободівських крадіїв за сраку, подивитись власні фірми що відмивають кошти,тендери,відкати і скоро виконаєте план. Все йде по безпредєлу.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: