Журналісти з’ясували, що жорстоке зґвалтування 11-річної дівчинки трапилося у Коломийському районі

19 вересня на Івано-Франківщині посеред білого дня на вулиці невідомий по-звірячому зґвалтував одинадцятирічну дівчинку.

 

Результат пошуку зображень за запитом "згвалтування школярки"

Оперативники протягом наступної доби після звернення батька встановили особистість негідника. 21 вересня працівниками поліції в ході проведення комплексу оперативних та слідчих дій був затриманий 20-річний мешканець Вінницької області.

Про це у мережі Facebook повідомив перший заступник голови Нацполіції України В’ячеслав Аброськін.

“Галці” стало відомо, що випадок стався в одному з сіл Коломийського району. Коли дівчинка поверталася зі школи, її перестрів злочинець і силоміць відтягнув в район ріки, де й поглумився над школяркою.

“Хочу сказати, що поки не буде прийнятий й не запрацюють положення законопроекту http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=62078, запропонованого народними депутатами України Олег Недава, Mustafa Nayyem, Дмитро Лубінець та Антон Геращенко, що передбачає посилення відповідальності за статеві злочини проти малолітніх, ці трагедії будуть траплятися у неприпустимій кількості. І горе батьків цієї згвалтованої дитини вже може завтра стати горем іншої родини, питання тільки чиєї?

Покидьки в людській плоті, причетні до скоєння статевих насильницьких злочинів проти малолітніх, повинні знати, що вони приречені на найсуворе покарання”, – зазначив Аброськін.

 

Нагадаємо, що В Івано-Франківській області, просто посеред білого дня, 20-річний мерзотник зґвалтував 11-річну школярку



Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.



Коментарі:
, 22 вересня 2017, 8:48
Та треба просто відрізати таким пуцьку - або законно або без закону, бо сумнівно що в нашій "супергуманній і супердемократичній" країні буде такий закон
Відповісти

, 22 вересня 2017, 12:36
Ублюдок. Треба просити суд найсуворіше для нього покарання.
Відповісти

Додати новий коментар




Останні новини по темі: