Івано-франківські патрульні їхали на виклик понад півтори години – бо у них перезмінка

У Фейсбуці франківець Ivan Kotskovich повідомив, що став свідком того, як ввечері 22 вересня чоловік на вокзалі побив водія маршрутки №43.

Результат пошуку зображень за запитом "патрульна поліція"

 

“Хочу всіх повідомити про два злочини, свідком яких я став ввечері.

1 злочин) місто Івано-Франківськ.

На вокзалі о 19:50 я їхав в маршрутному таксі №43, водій зупинився висадити людей. Тут чоловік на тротуарі почав кричати, щоб водій переїхав вперед, бо там позаду приїхав автобус 28 маршруту. Водій сказав: “Зараз висаджу людей і поїду”. Проте людина на тротуарі почала вимагати, щоб вже і негайно водій переїхав. На що водій сказав, що спереду місця багато, і якщо водію автобуса потрібно, то він сам переїде. І спитався, чи цей чоловік паркувальник, що вимагає, де йому стати. Після чого чоловік з тротуару підбіг до автобуса через перед на сторону водія, відкрив його двері і зразу вдарив кулаком водія в обличчя, після чого витягнув його з автобуса і почав добивати. Подальші дії я вже не бачив, бо почав оперативно дзвонити в службу 102, і тут я хочу заявит про

2) злочин, а саме про халатне відношення працівників поліції до своїх обов’язків.

Додзвонився я до поліції перший раз секунд за 20, почав повідомляти про злочин, проте дзвінок перервався, і я почав набирати другий раз. Якраз у цей момент прийшов в автобус водій, в нього з бороди текла кров, проте деякі пасажири почали вимагати, щоб водій почав рухатися, на що водій погодився, тому що особа з тротуару сіла в 28 маршрутку, і водій вирішив, що зараз по дорозі додзвонимось до поліції, і ті візьмуть пасажира по дорозі, а водій повисаджує людей і напише заяву.

Проте не так сталося як гадалося. Додзвонився я до працівників правоохоронних органів аж коло маневру. Я представився, розповів оператору про злочин і дав трубку водієві, який розповів подробиці і розказав оператору, що зловмисник їде в 28 маршруті, і що його маршрут закінчується на вулиці Симоненка, на що оператор сказав, щоб водій продовжував рух, висадив пасажирів і що нас наряд буде чекати на вулиці Симоненка для оперативної затримки злочинця.

Водій після цього перетелефонував водієві 28 маршруту, щоб він контролював цього пасажира і надав інформацію, коли він вийде. Чинити опору не треба було тому, що невідома реакція пасажира і чи він був озброєний чи ні. Ось ми приїхали на вулицю Симоненка і почали чекати правоохоронців, бо пасажир ще не вийшов був, і ми могли встигнути. В автобусі залишились я, водій автобуса і ще одна пасажирка для того, щоб було хоча б двоє свідків.

Ми передзвонили і сказали, що на місці і чекаємо їх. Почекали хвилин 15, вже водій 28 автобуса повідомив, що пасажир вийшов на вулиці Вовчинецька, ми перетелефонували знову до оператора, який сказав, що наряд вже виїхав, чекайте. Ми далі почали чекати, ще через хвилин 15-20 я зову перетелефонував і спитався, коли буде наряд, на що мені оператор повідомив, що в них перезмінка і наряд тільки виїхав. Через хвилин 15 я знову передзвонив і спитався, коли буде наряд, мені знову оператор сказав, що ось-ось, чекайте. Потім ще тричі дзвонив вже водій.

В результаті, працівники правоохоронних органів приїхали о 21:35, вони їхали 1 годину 40 хвилин, приїхали, взяли наші дані, записали на листочку, сказали, щоб водій поїхав на Матейки, зняв побої, поїхав в відділок, написав заяву про скоєння злочину. На питання, чого вони так довго, вони сказали, що в них були три аварії, які є пріоритетнішими для них, на що ми спитали: “Що, напад на людину для вас не є пріоритетним, а якщо б водія вбили?”, на що вони відповіли: “Ви маєте право скаржитись, взяли і поїхали, і крапка”, – написав очевидець події.

У прес-службі патрульної поліції Івано-Франківська Галці підтвердили, що напередодні ввечері водія маршрутки побив чоловік, і патрульні виїжджали на виклик. Щодо того, чому поліціянти їхали так довго, прес-секретар розповів, що виклик патрульні отримали о 21:08. Не повідомили швидше про подію оператори служби “102”, які повинні опрацьовувати виклики по черзі. Точної інформації, коли наряд прийняв виклик і прибув, нема, оскільки у патрульних перестав працювати планшет. Однак уже о 21:43 рапорт про опрацювання виклику у базу внесли не патрульні, а чергові з лінії “102”.

Поліціянти, дійсно, сказали чоловікові зняти побої у лікарні, адже відкрити кримінальне провадження можуть лише слідчі. Відповідно, з лікарні надходить повідомлення у міськвідділ про побої, і виїжджає слідчо-оперативна група.

Чому патрульні їхали на виклик близько півгодини, Галці повідомлять пізніше.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 24 вересня 2017, 7:29
та понабирали прдурків які не розуміють що вони мають робити і як спілкуватися з людьми це все реформи реформи роблять дебіли і виконують дебіли така вся держава
Відповісти

, 24 вересня 2017, 7:39
Селфи ідіоти
Відповісти

, 24 вересня 2017, 7:52
Сумно, що це бидло бездіє за наші з вами кошти
Відповісти

, 24 вересня 2017, 9:10
Нова полиция ничого реально не робить. Кататься дити на машинках и отримують за це зарплату Для розваги роблять селфи.як би не муниципальная варта в мисти був би безлад45
Відповісти

, 24 вересня 2017, 9:16
Накінець то!Хтось дав у морду недошоферу з маршрутки!Якби сім давали по їб..лу, тоу нас би зникли затори,хамсвто до пасажирів, підрізи на дорозі і т.д.Кожного водія маршрутки треба пи..ти! інакше вони не розуміють.
Відповісти

, 24 вересня 2017, 9:35
Йди працювати водієм маршрутки, а ми тебе будемо пи..дити.
Відповісти

, 24 вересня 2017, 10:09
швидка допомога теж коли в них перезмінка, на терміновий виклик бiля двох годин прибувае
Відповісти

, 24 вересня 2017, 13:33
це що злочин, якомусь ху...ві темному морду розбили. На стадіоні поліціянтів потовкли і нічого, адміністративне правопорушення і відпустили.
Відповісти

, 24 вересня 2017, 14:26
Якби сказали що бомбу знайшли,то б зразу примчали!
Відповісти

, 24 вересня 2017, 14:40
Дивний прояв громадянської свідомості. Чоловік так старався затримати хулігана, так старався. І не вийшло. Шановний Іване, не розслабляйтеся і не розчаровуйтеся. На наш вік стане ще хамів, хуліганів, п'яниць та інших субпасіонарних елементів.
Відповісти

, 24 вересня 2017, 17:09
Слыш недоруский,в рашке ваще срака полная,и ненадейся ,такое не придет )) Кстати придурок, ты че там на заработках? уборщиком стройки попахал и уже говоришь к "НАМ" в россию ))) шалава ты безродная )) если пасешься тут на наших сайтах, знач интересуешься
Відповісти

, 24 вересня 2017, 17:45
У поліцію тепер беруть лояльних і покірних, розумні і ті, що мають власну думку йдеть боком.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: