Вірастюк, Узелков та Беленюк влаштували сюрприз паралімпійській чемпіонці (фото)

На телеканалі СТБ 22 вересня глядачі побачили продовження шоу “Сюрприз, сюрприз!”. Маша Єфросиніна разом зі своїми зірковими друзями виконує заповітні бажання гідних українців.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/09/paral2.jpg

 

Зоя Овсій – перша спортсменка, паралімпійка в Україні, яка метає диск і клаб. Спортсменка виросла в дитбудинку, оскільки через вроджені патологіЇ батьки від неї відмовилися. Зараз дівчина захоплює своєю стійкістю і волею до перемоги не тільки свою подругу, але і видатних спортсменів України. Жан Беленюк, В’ячеслав Узєлков, Ігор Радівілов, Василь Вірастюк звернулися до Зої зі словами подяки.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/09/paral.jpg

 

“Ти заробила для нашої збірної бронзу і срібло на в Ріо. Бажаємо тобі досягти золота на наступних паралімпійських іграх. Ми вболіваємо за тебе і віримо, що ти все зможеш”, – побажав борець Жан Беленюк.

“Я професійний боксер в минулому. Почувши твою історію, я навіть не міг уявити, що така тендітна дівчина може досягти таких успіхів, яких не всі сильні і здорові спортсмени можуть досягти”, – підтримав дівчину В’ячеслав Узєлков.

“Я сам знаю, що спорт – це дуже важко. Можу тільки уявити, наскільки складно тобі далися ті перемоги і всі тренування. В тобі є чому повчитися всім спортсменам. Ніколи не зупиняйся, завжди йди до своєї перемоги. Олімпійської перемоги”, – озвучив Василь Вірастюк.

 

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/09/paral1.jpg

Вірастюк вийшов до Зої в студію з українським прапором, підписаним усіма спортсменами, які є прикладом для Зої, а вона, в свою чергу, для них.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2017/09/paral3.jpg

 

Джерело.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: