Маленькій прикарпатці потрібна допомога, щоб поїхати на обстеження в Ізраїль (реквізити)

Соломійці Хемій з Калуша знову потрібна допомога. Діагноз — дитяча мігрень.

Результат пошуку зображень за запитом "соломійка хемій"

 

“Соломійка у тримісячному віці була направлена на обстеження, під час якого було встановлено невірний діагноз та призначене лікування, після якого дитина почала завмирати і у дитини стався параліч лівої сторони.

З допомогою волонтерів з Данії ми потрапили у Чорнобильську лікарню Львова. Після обстеження встановлено діагноз – симптоматично епілептичний синдром, ураження ЦНС медикаментозно. Приступи продовжувались надалі. Шукаючи допомоги, натрапили на волонтерів Києва, завдяки котрим потрапили на Українську біржу благодійності. Завдяки їм ми у вересні потрапили на обстеження у Ізраїлі… де нам встановили точний діагноз – дитяча мігрень, яка проявляється після 6-12-років. Через медикаменти у Соломійки вона проявилася у 3,5 місяців. Під час приступу у дитини проявляється сонливість, сильна рвота, дитину паралізує на одну сторону і триває цей жах для дитини від 5 до 9 годин. Після курсу голкотерапію потрібне повторне обстеження дитини в клініці Ізраїлю.

Соломійка стоїть на обліку в одній із клінік Ізраїлю. Просимо не байдужих людей про допомогу у зборі коштів згідно рахунка та на житло, є благодійник, який компенсує переліт в обидві сторони .. Самотужки ми не спроможні допомогти нашій донечці, так як ми багатодітна сім’я. Надіємося на Вашу підтримку та взаєморозуміння”, – пише у Фейсбуці мама дівчинки Ksenya Xemii-Sih.

Реквізити:

номер картки отримувача 4731 2171 0251 5010

отримувач Хемій Оксана Степанівна

Банк отримувача Приват Банк
МФО 305299
Р/р 29244825509100Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: