22-річному прикарпатцеві Ігореві Червоняку терміново потрібні донори крові

Як повідомлляи "Вікна", днями 22-річному Ігорю Червоняку з села Довге-Калуське поставили діагноз «гостра лімфобластна лейкемія». Тепер хлопець буде змушений проходити хіміотерапію, під час якої йому постійно переливатимуть кров.

22-річному Ігореві Червоняку терміново потрібні донори крові

 

Ігор Червоняк погано себе почував, пускалась кров із носа, тому звернувся до лікарів. Після аналізу крові його відправили на дообстеження і минулого тижня поставили точний діагноз — гостра лімфобластна лейкемія, інформують"Вікна" з посиланням на ДонорUA.

Зараз він проходить курс хіміотерапії, під час якого постійно потрібне вливання крові та компонентів. Потрібні донори на тромбоцити з 3+ групою крові, а на цільну кров підходить будь-яка група крові.

Гостра лімфобластна лейкемія — онкологічне захворювання крові, що уражає лімфоїдний росток кровотворення та належить до групи гострих лейкозів.

Умови: Заплануйте кроводачу через Кабінет донора. Після успішної здачі крові чи її компонентів просять підтвердитисвою кроводачу в системі ДонорUA, а також в реєстратурі відділення трансфузіології потрібно вказати, що здаєте для Червоняка Ігоря, Івано-Франківська обласна клінічна лікарня, гематологічне відділення. Таким чином активісти зможуть контролювати потребу в крові чи її компонентів і вчасно допомогти.

З усіма додатковими питаннями можна звертатись до сестри Лесі — 050 28 62 991.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини по темі: