Російський політик сповістила про страшну катастрофу, що насувається на путінську Росію

Катастрофа, що насувається на політичні еліти путінської Росії та яка є пов'язаною з персональними санкціями США, буде мати необоротний характер для всіх фігурантів цього списку.

Таку думку висловила російський політик і правозахисниця Наталя Гулевська у своїй аторській колонці на сайті радіостанції "Ехо Москви".

"Всі надії на російське "авось" в цій ситуації є небезпечними та контрпродуктивними. У ситуації, що склалася, вже ніщо не може врятувати ні одного фігуранта, внесеного до списку санкцій. Тільки проведення необхідної судової процедури в суворій відповідності до норм міжнародного права ще можуть вплинути на відповідні служби США за персонального застосування прийнятих Конгресом положень цього закону. В іншому разі Росія буде повністю ізольованою без права відновлення свого статусу в ООН та інших міжнародних організаціях, а вся власність російської еліти за кордоном буде заарештованою", – підкреслює вона.

На думку політика, щоб уникнути катастрофи, президенту Росії Володимиру Путіну перш за все слід скласти повноваження та на посаду прем’єра поставити когось із прозахідних політиків.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар




Останні новини з категорії Політика: