Франківцям представили документальний цикл про героїв АТО "Позивний Зеніт" (відео)

Невигадані історії про справжніх героїв. В Івано-Франківську презентували перший фільм циклу документальних фільмів під назвою “Позивний Зеніт”.

Усього таких фільмів є п'ять. Глядачі зможуть побачити їх у рамках фестивалю військового патріотичного кіно, який мандрує містами України. "Позитивний зеніт" – це обличчя передової, лицарі новітньої історії України. В них кожен глядач може впізнати свого друга, брата, сина чи колегу.

Так вважають творці фільму - київські режисерки Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська. У своїх роботах вони використали більше 70 історій військовослужбовців добровольчого Зведеного Загону Повітряних Сил.

Фестиваль військового патріотичного кіно в Івано-Франківську триватиме до 12 жовтня. Організатори наголошують, що пам'ятати про захисників треба щодня, а не лише в день професійних свят.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 02 жовтня 2017, 20:32
Ні, кацапе, деградація саме в кацапії, бо напившись бояришника мордва з комяко- пермяками пишуть одні матюки, два слова нормальних не можуть сказати. Що з вас, кацапів візьмеш, мордово-татарська орда, темна, забита і невмивана.Бери куфайку, валянки, "пузирьок" одеколону, побринькай на балалайці (один палка три струна), залий денатуратом баньки та й поригай зранку. До вечора як "оклемаєшся", то напиши пару матюків в інтернеті, благо за це нині не садять.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: