За хабар прикарпатському війту світить штраф у 25 тисяч гривень

Сьогодні, 2 жовтня в Івано-Франківському міському суді продовжили розгляд справи щодо сільського голови Підлужжя Володимира Бурачка, що "погорів" на хабарі.
 
news-image: За хабар прикарпатському війту світить штраф у 25 тисяч гривень
 

Нагадаємо, на початку червня війта затримали під час отримання хабара в розмірі 40 тис грн, які той хотів отримати за вирішення питання щодо виділення та передачу в приватну власність земельної ділянки під індивідуальне будівництво учаснику АТО.

На попередньому засіданні суд продовжив запобіжний захід для Володимира Бурачка у вигляді цілодобового домашнього арешту. Слід зауважити, сільський голова повністю визнав свою вину. 30 червня була укладена угода про визнання винуватості. Тож прокуратура просить накласти покарання у вигляді  штрафу розміром 1500 тисячі неоподаткованих мінімувів (25500 грн) та позбавлення права обіймати посади протягом трьох років. 

Справу веде суддя Олег Лазарів, інформує кореспондент Бліц-Інфо з зали суду.

На сьогоднішньому засіданні прокурор клопотав затвердити укладену угоду та призначити відповідне покарання. Погодився з ним і сам підсудний. Прокурор також клопотав долучити до справи документи на арешт майна та земельних ділянок.

Та оскільки, виділений для засідання час вийшов, суддя був змушений зробити перерву до 14 години 18 жовтня.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: