Франківчани вже чотири місяці перебувають без води

Вчора, 2 жовтня, міський голова Руслан Марцінків здійснює особистий прийом громадян.

На прийом прийшли мешканці одного з будинків по вул. Барнича. Вони вимагали відремонтувати вулицю, встановити знак заборони в’їзду та виїзду вантажного транспорту та встановити світлофор на перехресті вулиць Коновальця та Василишина, пише ГК.

Окрім того, люди розповіли, що вже 4 місяці живуть без води.

«Від 3 червня у нас немає води. Це відомчий будинок, малосімейка. Ми не можемо ні машинку підключити, ні бойлер. Влітку така спека була, а ми були вже без води. Чому ми маємо страждати?», – обурились люди.

Міський голова Руслан Марцінків зателефонував до гендиректора КП «Водоекотехпром» Романа Кімачука. Після розмови з ним повідомив, що хтось не дає водоканалу розкопати трубу.

«Директор водоканалу приїде і буде дивитися», – зазначив мер.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 03 жовтня 2017, 9:20
По психологіі -прямо перед обличчям людей ставлять навмисно цукерки ,щоб викликати в людини дискомфорт,думаючі,що таким чином викличе довіру!Коли ти приходиш до чиновника ,а він починає тебе пригощати -це означає,що єдине ,що він зробить для твоєі проблеми це дасть один цукерок та в подумках пошле тебе подалі!
Відповісти

, 03 жовтня 2017, 11:34
Чекайте води.Ага вам дадуть не тільки воду.Рухайтесь трохи,а не тільки чекайте.На майдан йдіть.Практика є,то на раз зробіть ще один майдан.Буде вам вода і не тільки.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: