Чекали по дві години в черзі до лікаря, тепер чекаємо стільки ж в реєстратурі, – франківці про електронний запис в поліклініках

Найбільше претензій до нововведення у батьків – неможливо передбачити, що дитина встане зранку хвора, а до лікаря черга вже на кілька днів наперед записана.

 

Результат пошуку зображень за запитом "електронна черга поліклініки"
Як діяти в такій ситуації? Франківці активно обговорюють введення електронного запису в медзакладах. Думки мешканців міста розділились.

Одні підтримують «європейський підхід», інші скаржаться, що це створило більше незручностей, аніж переваг.

Версії зібрали коментарі франківців з цього приводу.

«В поліклініці Тичини без запису ніхто не хоче приймати. Навіть якщо в кабінеті нікого з хворих немає або хтось пропустив свою чергу чи взагалі не прийшов, то вас все одно не приймуть, якщо ви не по запису. Була свідком, коли ортопед не хотів прийняти 6-місячного малюка, хоча протягом години до нього в кабінет жоден пацієнт не зайшов. Виходив з кабінету по своїх справах, а маму з дитиною просто ігнорував, хоч вона і просила кілька разів, щоб він лише глянув на пару хвилин. Отаке-то в нас тепер».

«Закордоном люди інколи і місяць чекають на прийом, тому звикайте. Якщо щось серйозне-викликайте «швидку». А про звичайний огляд подбайте наперед».

«Якщо на вихідних дитина прихворіла, почала кашляти і треба елементарно послухати, аби гірше не було. То чому я маю 2 дні чекати?»

«Медицина потребує реформ і всякі нововведення вважаю доцільними…»

«Сьогодні вже від 9:00 намагаюсь додзвонитися в міську дитячу поліклініку по вул. Тичини. Там тепер прийом по запису. Хто таке придумав??? Воно ніби і добре, цивілізовано, але не з нашою системою. Весь Франківськ туди ходить!!! як додзвонитися???? А прийдеш і запишуть на бог зна коли(((« «Я від 8:00 намагалась. І в результаті бабуся пішла і записала нас. А півтора години спроб додзвонитись – або зайнято, або не беруть трубку((( Ідея з попереднім записом гарна – реалізація, як завжди…»

«Просто цим самим вони відлякають народ від себе і більше піде в приватні клініки».

«Ми не маємо ніяких претензій до лікарів, я про саму систему. Та бідна тьотя, яка сидить в реєстратурі розривається між людьми і дзвінками, і точно, я впевнена, ще однієї одиниці там не прийняли».

«Думаю, що вже від тепер варто боятись онлайн запису до лікарів)))) тут з телефонним не можуть дати собі раду…. То є просто сумно, що любу гарну ідею можуть так знівелювати… Та здається, придумали щось нормальне, підготували ВСЕ для її впровадження, впровадили. Схема проста – і всі раді, щасливі, ті ,хто то людям зробив – молодці великі…. Так ні, тре так все зробити, аби харились всі, пацієнти, лікарі, реєстратура….»

«Цікаво, що у плановому порядку зрозуміло можна чекати, але 90% незапланованих маленьких пацієнтів , тоді що робити? Теж чекати? Чи відразу швидку викликати і в поліклініку не йти!»

«Була в дільничої педіатра по запису. При записі мені запропонували прийти за 5 хвилин до прийому, щоби взяти талончик і карточку. За 5 хвилин до прийому був вже цілий хол людей: хто по талончик, хто по консультацію, хто по карточку і т.д. Щоб просто забрати талон на годину, на яку ти записаний, треба з дитиною простояти в холодному холі десь 20 хвилин. Той час, який чекали під кабінетом, треба тепер чекати біля реєстратури».

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 03 жовтня 2017, 10:58
Хотіли як краще, вийшло як завжди!
Відповісти

, 03 жовтня 2017, 20:30
Для лікарів без реформи краще. Прижилися.
Відповісти

, 04 жовтня 2017, 8:14
Реформа тут яким боком?
Відповісти

, 04 жовтня 2017, 8:15
Коли за впровадження електронної черги беруться шарлатани, то так і виходить. Аферисти і торговці лісом вирішили підзаробити на медицині Івано- Франківська :)
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Здоров'я: