Як шахраї у соцмережі обдурюють прикарпатців, прикриваючись авіаперевізником “МАУ”

2 жовтня в українському сегменті Facebook спостерігається масове поширення постів про нібито ювілейну акцію авіаперевізника МАУ – 2 безкоштовні квитки кожному за напрямком Івано-Франківськ – Аліканте в честь 25 річчя компанії.

 

Результат пошуку зображень за запитом "мау"

На незрозумілому сайті користувачам пропонують пройти тест і підганяють зробити це чим скоріш, оскільки акційних квитків залишилась обмежена кількість: «Ви були обрані взяти участь у нашому короткому опитуванні для отримання 2 безкоштовних квитків від UIA! Лишилось лише 332 квитки, тож поспішіть!».

Після відповіді на три запитання користувачі повинні розшарити пост про акцію з хештегом «Дякую #UIA!» у стрічці коментарів

Наступний крок – клікнути Like і вже на іншій сторінці вести номер телефону. Таким чином кожен нібито зможе взяти участь в акції і отримати безкоштовно два квитки на рейси МАУ за напрямком Івано-Франківськ – Аліканте

«Щоб завантажити, введіть номер свого мобільного телефону. Послуга надається на основі підписки, Ви будете отримувати контент тарифікація – 5 грн. з ПДВ кожен день.», – таке повідомлення очікує користувачів, які виконали всі умови «акції» на останньому етапі.

Крім дивних умов, підозри міг би викликати і домен самого сайту.

Втім, ні на офіційному сайті компанії, ні в Facebook інформації про дану акцію немає. Навпаки з’явилось застереження про те, що все це – фейк.


Наразі поки невідомо, з якою метою був запущений сайт і чи небезпечний він для користувачів.

А тим часом хештег «Дякую #UIA!» та фото «халявних» квитків на рейс Івано-Франківськ – Аліканте продовжує ширитись мережею Фейсбук.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: