Делегація посадових осіб місцевого самоврядування Вінниччини відвідала Прикарпаття (фото)

На запрошення Івано-Франківської обласної ради протягом 25 - 29 вересня 2017 року на Прикарпатті перебувала делегація сільських, селищних, міських голів, а також голів об’єднаних територіальних громад  Вінницької області – учасників проекту міжнародної співпраці "Розвиток місцевих ініціатив у громадах Вінницької області як передумова успішного розвитку території", який реалізується за підтримкою Фонду Ганса Зайделя (ФРН). Протягом п’яти днів ознайомчого візиту гості мали нагоду ознайомитися з досвідом розвитку місцевого самоврядування на Івано-Франківщині, а також презентувати власні здобутки у сфері децентралізації державного управління і розвитку місцевого самоврядування.

В рамках візиту посадовці Вінниччини зустрілися з головою постійної комісії обласної ради з питань регіональної політики, децентралізації та розвитку місцевого самоврядування Василем Мельничуком та керівником апарату обласної державної адміністрації Романом Маланієм, ознайомилися з досвідом втілення реформи децентралізації влади на Прикарпатті та розвитку місцевого самоврядування в області, зокрема й з досвідом роботи обласної ради щодо проведення обласних конкурсів проектів і програм розвитку місцевого самоврядування. 

Також в Івано-Франківському відокремленому підрозділі установи "Центр розвитку місцевого самоврядування" відбулося засідання на тему "Розвиток місцевого самоврядування в умовах проведення децентралізації: досвід Івано-Франківської та Вінницької областей". Під час заходу було презентовано процес добровільного об’єднання територіальних громад області протягом 2016-2017 років. Опісля делегати ознайомилися з роботою Івано-Франківського міського центру надання адміністративних послуг.

Окрім цього вінницькі гості здійснили візит у Долинський район, де ознайомилися з практикою  реалізації стратегії і планів соціально-економічного розвитку гірського району, проектів і програм розвитку місцевого самоврядування цього району, залученням громадських організацій краю до вирішення питань місцевого значення. Також відбулася ознайомча поїздка у Коломийський район задля ознайомлення з досвідом діяльності органів місцевого самоврядування з питань об’єднання громад, здійснення роботи щодо розвитку територій, туристичної діяльності, збереження і примноження культурно-мистецької спадщини нашого краю. 

Організацію перебування делегації на Прикарпатті в області забезпечував Івано-Франківський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,  державних підприємств, установ і організацій.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: