Голова облдержадміністрації Олег Гончарук провів черговий прийом громадян з особистих питань

Олег Гончарук провів черговий прийом громадян. Мешканці зверталися до очільника області з питаннями, які стосуються покращення житлових умов, забезпечення соціального супроводу, надання матеріальної допомоги на оздоровлення, аспектів діяльності посадових осіб тощо.

Зокрема, жителька Івано-Франківська прийшла з проханням виділити матеріальну допомогу для проведення операції її чоловіку. Олег Гончарук дав доручення підготувати хворого до операції та знайти необхідні кошти. 

Загалом до голови ОДА звернулося близько десятка громадян. Кожному з них очільником області та керівниками структурних підрозділів обласної державної адміністрації надано фахові консультації та роз’яснення щодо шляхів вирішення порушених у зверненнях проблемних питань.

Як зазначив Олег Гончарук, представники влади робитимуть все можливе для вирішення озвучених проблем. «Відповідно до законодавства України та в рамках визначених повноважень ми здійснимо усі необхідні заходи задля допомоги. Зрозуміло, що за короткий час вирішити абсолютно всі питання неможливо, проте ми працюватимемо над цим, належно реагуючи на кожне звернення», – зазначив очільник області.  

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: