Олег Гончарук обговорив із міністром культури України Євгеном Нищуком основні тенденції розвитку галузі культури на Івано-Франківщині

Голова облдержадміністрації Олег Гончарук зустрівся із міністром культури України Євгеном Нищуком, який із робочою поїздкою прибув на Прикарпаття. Участь у розмові також взяли заступник голови ОДА Ігор Пасічняк, начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак.

Вітаючи посадовця, Олег Гончарук зауважив, що його приїзд до Івано-Франківська є  виявом поваги та шани до Героя Небесної сотні, уродженця міста Романа Гурика, адже саме сьогодні учаснику Революції Гідності, життя якого обірвалося на вулиці Інститутській у лютому 2014 року,  мало би виповнитися 23 роки.

Спілкуючись із Євгеном Нищуком, очільник області розповів про стан справ у галузі культури, зокрема, проведення на теренах краю численних мистецьких фестивалів.

«Щороку на Прикарпатті відбуваються сотні різноманітних фестивалів, які популяризують різні види та жанри образотворчого мистецтва області, згуртовують поціновувачів культури, стимулюють її розвиток, - зазначив Олег Гончарук. – Безперечно, для їх проведення необхідне всебічне сприяння та належне фінансування як з боку обласної влади, так і місцевого самоврядування».

Як приклад обопільної співпраці у рамках проведення мистецьких заходів, Олег Гончарук відзначив поєднання святкування Міжнародного мистецького фестивалю країн Карпатського регіону «Карпатський простір» та Дня міста Івано-Франківська. 
Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 03 жовтня 2017, 16:34
У мене сьогодні Свято!Вуйки прийняли пенсійну реформу,тепер пересічний Рагуль зможе отримати пенсію маючи 25 років офіційного стажу.Оснавна маса українського лайна злиеться до цвінтера, і це дуже добре.Звичайно заробітчани та базарні бізнесмени злиються туди теж.Якщо не вистачить розуму втекти з цвінтера та отримати інше громадянство.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: