Михайло Добкін вийшов з "Опозиційного блоку", всередині партії назрівають суперечки

Голосування за судову реформу у Верховній раді призвело до того, що в "Опозиційному блоці" назріває внутрішня опозиція щодо її лідерів, а Михайло Добкін покинув партію.

Один з депутатів «Опозиційного блоку», екс-регіонал Михайло Добкін заявив, що від сьогодні, 3 жовтня, він безпартійний. Про це політик написав у себе в Facebook.

Обурення в нього викликало голосування за судову реформу представниками "Опозиційного блоку", яку підтримали 20 з 43 депутатів у парламенті. Сам Михайло Добкін та ще один депутат – Вадим Новинський проголосували проти.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 03 жовтня 2017, 16:35
У мене сьогодні Свято!Вуйки прийняли пенсійну реформу,тепер пересічний Рагуль зможе отримати пенсію маючи 25 років офіційного стажу.Оснавна маса українського лайна злиеться до цвінтера, і це дуже добре.Звичайно заробітчани та базарні бізнесмени злиються туди теж.Якщо не вистачить розуму втекти з цвінтера та отримати інше громадянство.
Відповісти

, 04 жовтня 2017, 12:05
У тебе, придурку, кожен день свято. А ще краще відсвяткуєш на тому світі з чортами в пеклі. За нас не переживай, лайно смердюче. Рахуй свої копійки які заробляєш за троллінг.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: