Нардеп Соловей звинуватив САД в Івано-Франківській області в можливому нанесенні державі багатомільйонних збитків

У вересні народний депутат Юрій Соловей надіслав листи прем'єр-міністру Володимиру Гройсману, голові Івано-Франківської ОДА Олегу Гончаруку і, можливо, ще куди ми не знаємо, щодо можливого нанесення САД в Івано-Франківській області багатомільйонних збитків, пише у Фейсбуці керівник організації Василь Буджак.

Результат пошуку зображень за запитом "ремонт доріг пбс"

 

«САД в Івано-Франківській області протягом 2015-2017 років без належного дослідження та необхідних висновків профільних проектних інституцій на пружність доріг формує проектні рішення, які практично по всім дорогам передбачають посилення основи шляхом виключно технологією "холодного ресайклінгу", що вдвічі здорожчує вартість будівництва...», - говориться у листі нардепа.

«Вважаю за доцільне спростувати таке звинувачення не тільки відповідями прем'єр-міністру і голові ОДА, але й в ЗМІ та всім жителям Прикарпаття», - відзначив Буджак.


Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 04 жовтня 2017, 0:46
Нардеп Соловей написав статтю , щоб відвлікти увагу від скандалу , де він фігурує у списку депутатів , які отримали гроші на житло в 5-зірковому готелі в києві Аппарат Верховной Рады в 2016 году потратил порядка 30 млн гривен из Госбюджета на аренду жилья для народных депутатов. Об этом свидетельствуют обнародованные журналистом Максимом Опанасенко в Facebook документы. "Почти в 30 миллионов гривен обошлось жилье 187 нардепов в прошлом году. Список прекрасный просто. Бедные люди страны", - прокомментировал он опубликованные данные. Отметим, что в списках присутствуют и депутаты, которые ранее показывали миллионные декларации. http://antikor.com.ua/articles/194751-bednye_ljudi_strany_v_setj_popal_spisok_nardepov_poluchivshih_30_mln_kompensatsii_za_hilje
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Корупція: