На Прикарпатті медсестра допомагала лікарю користуватися банкоматом та викрала в нього більше 12 тисяч гривень

Снятинський районний суд затвердив мирову угоду між лікарем ЗПСМ Белелуйської амбулаторії та медсестрою, яка кілька місяців присвоювала гроші з його банківської картки.

Як з'ясувалося в суді, лікар не вмів користуватися карткою і банкоматом. Тому ще у 2015 році передав свою зарплатну картку ПриватБанку та повідомив пін-код до неї своїй підлеглій медичній сестрі Белелуйської амбулаторії, щоб та допомагала йому знімати зарплату.

До серпня 2016 року медсестра виконувала умови домовленості – знімала гроші та віддавала лікарю.

Потім протягом серпня-вересня 2016 року жінка зняла із банківської карти, які були нараховані за липень того ж року і передала лікарю 6000 грн., а 2000 грн. залишила собі.

Як йдеться у вироку медсестра недодавала лікарю зарплату по кілька тисяч за місяць аж до лютого 2017 року. Загалом, присвоїла собі до цього часу 12322 гривні.

Обвинувальний акт надійшов до суду з угодою про примирення між потерпілим та підозрюваною, за якою домовились, що медсестрі призначається покарання в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850,00 гривень.

Суд затвердив мирову угоду, визнав медсестру винною у шахрайстві, та призначив їй покарання у вигляді 850 грн штрафу.

До слова, на момент винесення вироку, йдеться в судовому рішення обвинувачена вже безробітна.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: