Голова облради став найкращим нападником волейбольного турніру

У суботу, 30 вересня у Снятині в рамках фестивалю "Покутське яблуко" пройшов Міжнародний спортивний турнір із футзалу та волейболу

У турнірі взяли участь команди футболістів та волейболістів із Польщі (Ченстоховский повіт), Івано-Франківської обласної ради, Коломийської районної ради, а також Снятинських районної ради та райдержадміністрації. Після змагань відзначили кращих гравців та переможців турніру. 

Зокрема, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич став кращим нападником турніру. Про це чиновник розповів в мережі.

"Знову волейбольний трофей. Цього разу з міжнародного спортивного турніру, який відбувся 30 вересня у Снятині в рамках фестивалю "Покутське яблуко".
Не думаю, що цілком заслужено. Бо крім депутатських команд обласної та Снятинськоі і Коломийськоі районних рад в турнірі брала участь команда майстрів "Бровно" із Ченстоховського повіту Польщі.  Але таки приємно!", - написав Олександр Сич.

Світлина від Олександра Сича.

Як відомо, Олександр Сич також став кращим нападником VI обласної спартакіади серед  депутатів місцевих рад.

Раніше у інтерв'ю політик розповідав, що волейбол ледь не став його професією.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: