Коломийська райдержадміністрація започаткувала робочі візити на підприємства району (фото)

Начальник управління економіки райдержадміністрації Ольга Гранда та представники управління економіки в рамках моніторингу поточного стану та прогнозів роботи підприємств району відвідали приватне підприємство «Коршів-хліб», що у селі Коршів Коломийського району.

Керівник підприємства Семчук Володимир Іванович розповів історію створення підприємства, яке почало працювати в 2003 році, ознайомив з виробничим процесом, а також поділився з планами щодо подальшого розвитку підприємства. На даний час тут працює 20 працівників. Виробнича потужність – 25 тон хлібобулочних виробів на місяць. В перспективних планах – розширення підприємства, збільшення асортименту продукції, приведення підприємства до європейських стандартів.

Одним із проблемних питань керівник підприємства Семчук В.І. зазначив відсутність необхідної кількості кваліфікованих кадрів. І одразу висунув пропозицію створити групу пекарів при Коршівському професійному аграрному ліцеї.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: