Три місяці без зарплати: мер Івано-Франківська зустрівся з пацівниками Локомотиворемонтного заводу (фото)

Міська рада стала офіційним власним ПрАТ “Івано-Франківський локомотиворемонтний завод”, проте на баланс міста його ще не взяли.

Про це повідомляє міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, інформує WestNews. Так очільник міста зустрівся з працівниками заводу у яких є багато запитань, але мер не може дати на них відповідь.

“Міська рада переказала кошти за купівлю підприємства, але не можемо стати власниками, взяти його на баланс, адже для цього потрібен висновок Антимонопольного комітету. Але тут справа й зупинилася, адже цього висновку нам не дають. Справа висить у повітрі”, – ділиться мер Мацінків.

Також Руслан Марцінків зауважив, що  звернувся до Президента України та Прем’єр-Міністра, щоб уникнути зайвої соціальної напруги.

“Найбільше, що турбує працівників – що їм три місяці не виплачують заробітню плату. Коли завод стане власністю міста, ми знайдемо шляхи погасити борги. Звісно, не відразу все. Але всі заборгованості ми виплатимо. Дякую колективу за розуміння того, що лише разом ми зможе довести справу до кінця. За їхні звернення до вищого керівництва, щодо ситуації на заводі. Від початку ніхто не вірив, що міська рада зможе боротися за завод. Але ми змогли й доведемо справу до кінця”, – додає мер.

Також очільник міста представив колективу людину, яку висуватиме на керівника заводу – Руслана Терешка. 

“Й хоч підприємство зараз перебуває у “підвішеному” стані, вручив працівникам подяки та грамоти з нагоди Дня машинобудівника”. – додає мер Марцінків.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 05 жовтня 2017, 20:38
Нехай в Європу їдуть працювати. Отримали безвіз за що майданили. За жидів в Україні роботи не буде. Тільки в Європі гастерами. І ще коли повернуться мають сплатити податки за зароблене 30%. Так сьогдня жидівська журналістка на Вальцмановому каналі сказала
Відповісти

, 10 жовтня 2017, 14:41
в сраку вони заїдуть, кому там треба дрантя старе.Молоді, здорові вже давно з цього лрз повтікали
Відповісти

, 05 жовтня 2017, 20:55
Будуть квитки продавати на швейка -театр там буде
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: