330 тисячам прикарпатців перерахують пенсії

Сьогодні під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана відбулася селекторна нарада щодо перерахунку пенсій. Участь у її роботі взяли перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка, начальник головного управління Пенсійного фонду в області Надія Павлюк, заступник Івано-Франківського міського голови Богдан Білик.

Як зазначив Володимир Гройсман, метою прийняття пенсійної реформи є створення ефективної системи пенсійного забезпечення, яка призведе до підвищення пенсій понад 9 мільйонам українців. Маштабну реформу, за словами Глави Уряду, буде проведено у стислі терміни. І вже цього місяця перерахунок виплат буде здійснено для всіх громадян.

Зазначимо, що на Прикарпатті із 360 тисяч пенсіонерів осучаснену пенсію отримають 330 тисяч людей. Підвищення на 100 гривень матимуть 35 тисяч осіб. До 1000 гривень нарахують 62 тисячам жителів області. Ще 23 тисячі людей матимуть пенсії із доплатою до 2000 гривень, а 10 тисяч – понад 2000 грн. Окрім того, 215 тисяч пенсій прикарпатців буде підвищено внаслідок зростання прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб із 1312 до 1373 грн.

Варто наголосити, що як у фінансовому, так і в технічному та організаційному плані область готова до перерахунку пенсій. Тож вже у жовтні жителі Івано-Франківщини отримають осучаснені пенсії.

 

 

 

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністраціїЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 05 жовтня 2017, 17:09
і де той перерахунок пенсій уже прийшла пенсія по старому аби він так дихав як перерахував і осчаснив а ще ліпше аби не дожив до пенсіі
Відповісти

, 05 жовтня 2017, 20:35
Так перераховують тільки чиновникам корупціонерам та їх родичам
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: