90% відпочинкових закладів у Карпатах вводять в експлуатацію без очисних споруд

Впродовж останніх років в Карпатському регіоні зафіксували понад 2 000 порушень природоохоронного законодавства. При цьому сума штрафів склала менше 150 тис. гривень.

Сума збитків, завданих державі, складає майже 57 млн гривень, з яких стягнуто на користь держави трохи більше 2 млн гривень, інформує WestNews з посиланням на «Вікна».

Такі цифри озвучив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак під час робочої наради під головуванням Президента України, яка  відбулася на Прикарпатті.

242849940__large__large

При цьому міністр зазначив, що не кращою є ситуація щодо стану водних об’єктів у регіоні:

«Близько 90% рекреаційних закладів вводиться в експлуатацію без очисних споруд. Нищення Карпатських лісів, масові неконтрольовані вирубки становлять постійну загрозу паводків. Але щороку у держбюджеті на боротьбу зі шкідливою дією вод передбачено лише 200 тисяч гривень. Звісно, цих коштів ні на що не вистачає».

Водночас, Мінприроди спільно з Держводагентством провели успішні міжнародні переговори про залучення фінансування в рамках транскордонного співробітництва на 400 млн гривень. Щоб отримати ці кошти, Україна має зробити внесок у розмірі 10% або 40 млн гривень.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії ЕкоЗлочини: