Франківська викладачка стала учасницею унікального двомісячного тренінгу в Китаї (фото)

Нещодавно в Китаї відбувся тренінг, присвячений проблемам догляду за новонародженими та передчасно народженими дітьми.

Однією з п’яти українських учасників навчання була професорка кафедри педіатрії Івано-Франківського національного медуніверситету, докторка медичних наук Зоряна Кочерга.  

Навчання проходило англійською мовою. Українські медики взяли участь у події в рамках міжнародної співпраці України та Китаю. Загалом у тренінгу взяли участь представники 16 країн світу.

Основним місцем навчального курсу була одна з провідних китайський дитячих клінік – Hunan Children’s Hospital, яка знаходиться у місті Чангша, столиці південної китайської провінції Хунань, повідомляє Асоціація неонатологів України, передає прес-служба ІФНМУ.

Це перша дитяча лікарня КНР, яка відповідала всім сучасним вимогам до багатопрофільних закладів ІІІ рівня, акредитована за стандартами JCI.

Під час навчання учасники прослухали цикл лекцій провідних китайських вчених, присвячений актуальним проблемам неонатології; мали можливість ознайомитись з роботою пологового будинку Changsha Hospital Maternal and Child Health Care.

Також у рамках курсу учасники отримали інформацію про засади традиційної китайської медицини й організацію системи охорони здоров’я КНР, а також взяли участь у Global Vision Forum on Pediatric Surgery and Nursing. Відбулось ознайомлення із сучасними підходами до лікування та діагностики різноманітних проблем новонароджених із застосуванням новітнього обладнання і сучасних технологій.

Професорка Зоряна Кочерга на прохання китайських колег відкривала симпозіум та виступала з доповіддю на церемонії закриття.

«Цікаво було дізнатися про те, як китайці поєднують традиційну і нетрадиційну медицину, — розповідає Зоряна Кочерга. — Вразило потужне технічне оснащення лікарні, в якій відбувався наш тренінг. Також вразило те, що провінція Хунань має безліч заводів з виробництва медичного обладнання, і, відповідно, китайські медики використовують переважно свою вітчизняну техніку. Ми на власні побачили роботу деяких сучасних технологій, про які в Україні ми, на жаль, лише чули».

Учасники тренінгу також взяли участь у Міжнародному глобальному форумі з кардіохірургії, нейрохірургії, де виступали професори з США і Великобританії.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: