Олександр Сич взяв участь у Міжнародній науковій конференції до 75-річчя створення УПА (фото)

Голова обласної ради Олександр Сич взяв участь у V Міжнародній науковій конференції до 75-річчя створення Української повстанської армії у Львові. Захід об’єднав науковців з України, Великої Британії, Литви, Латвії, Словаччини.

Вітаючи учасників конференції, Олександр Сич відзначив, що якби не історія УПА й національно-визвольної боротьби, Українська держава після розвалу радянської імперії не була би наповнена таким українським змістом, як є зараз. "Ми могли би піти по білоруському шляху", – сказав голова облради.

Олександр Сич також підкреслив, що нинішня боротьба українських вояків на Сході – це продовження боротьби, яку свого часу вела УПА на Заході. "Я переконаний, що ця боротьба буде переможною", – додав керівник депутатського корпусу.

В рамках конференції науковці обговорили сучасні дослідження українського визвольного руху, український визвольний рух між двома світовими війнами, збройну боротьбу ОУН і УПА проти тоталітарних режимів у роки Другої світової війни, національний спротив тоталітарному радянському режиму у післявоєнний час, визвольні рухи народів Центральної та Східної Європи: між нацистським і комуністичним режимами.

Завершиться робота конференції 6 жовтня круглим столом "Академічний історичний наратив українського визвольного руху та проблема його інтерпретацій".Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 08 жовтня 2017, 21:32
Бувші держави Вермахну обкашляли насушьні нроблеми
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Політика: