“Закінчився робочий день інспекторів – всі знову на тротуарі”. На Мазепи продовжується боротьба зі стихійною торгівлею (фото)

Ні нові безкоштовні торгові ряди, ні зауваження муніципальних інспекторів поки що не вплинули на торговців, які  продають свій крам на тротуарі на вулиці Мазепи, навпроти “Сільпо”.  

 

Про це написав у “Фейсбуці” директор Департаменту комунальної політики Михайло Смушак:

“Уже тиждень на вулиці Гетьмана Мазепи, навпроти ТЦ “Сільпо”, постійно чергують працівники Муніципальної інспекції з благоустрою і не дозволяють торгувати на тротуарі. Людям створили зручні торгові ряди, абсолютно безкоштовні. Але ні, закінчується в інспекторів робочий день, знову всі на тротуар.

Сьогодні вже залишились інспектори після роботи і чергували аж до 20-ї години, бо як бачимо з фото, торговці вже вивчили графік роботи інспекції. Так, це не по людськи “ганяти” старших людей, але ж є правила, є порядок, є умови. Чому інспектори мають витрачати свій робочий і позаробочий час на такі речі? В місті купа роботи для них. І ми хочемо нарешті забрати той парканець який відділяє газон від пішохідної зони”.

 

Світлина від Mykhailo Smushak.

 

Світлина від Mykhailo Smushak.

 

Світлина від Mykhailo Smushak.Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: