У Карпатах завершили будівництво Бескидського тунелю – найдовшого в Україні (фото)

Підрозділам Укрзалізниці залишилося облаштувати земляне полотно на підходах до нового тунелю, укласти колії та монтаж ліній електропередачі і зв'язку.
 
http://kurs.if.ua/media/gallery/full/1/9/194660_main.jpg
 

На Закарпатті завершили будівництво Бескидського тунелю. Про це в п’ятницю, 6 жовтня, пише "Центр транспортних стратегій".

4 жовтня ЗАТ "БА Інтербудмонтаж Україна" завершило роботи. Зазначається, що компанія пробивала та бетонувала тунель, а також облаштувала гідроізоляцію.

Повідомляється, що підрозділам Укрзалізниці залишається облаштувати земляне полотно на підходах до нового тунелю, укласти колії та монтаж ліній електропередачі і зв'язку.

Наголошується, що повний комплекс робіт планується завершити 25 травня 2018 року.

 

 

 

Планується, що новий двоколійний тунель буде пропускати до 100 пар поїздів на добу зі швидкістю 60-70 км/год. Довжина тонелю складає 1764 м. Це найдовший тунель в Україні. 

Вартість будівництва – €102,7 млн. Фінансували роботи Укрзалізниця разом із ЄБРР. 

Нагадаємо, в 2013 році Кабмін затвердив проект тунелю в Карпатах вартістю понад 2 млрд грн. 20 січня 2016 року завершився перший етап будівництва Бескидського тунелю. Зазначимо, що для України Бескидський тунель має стратегічне значення, оскільки через нього перевозиться половина транзитних вантажів у напрямку Західної та Центральної Європи.

 

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/1/9/194655_main.jpg

 

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/1/9/194656_main.jpg

 

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/1/9/194660_main.jpg

 

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/8/4/845.jpgЯкщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: