На Шевченка розпочали будівництво без жодних дозволів і порушуючи мораторій (фото)

На вулиці Шевченка, 54 кілька місяців тому розпочалося будівництво.
 
http://www.blitz.if.ua/include/img/DSC_7874%20(2).JPG
 

Як відомо, 24 травня франківські депутати наклали мораторій на будівництво на вулиці Шевченка. Це означає, що на цій вулиці заборонене не тільки будівництво, а й навіть реконструкція з розширенням чи надбудовою вже існуючих будівель та споруд.

Проте заборона не зупинила забудівельника, який в березні розібрав старовинний будинок №54.

Фото зроблене 28 березня цього року, коли розпочали розбирати будинок.

Опісля забудівник обгородив цю територію і територію сусідньої пам'ятки архітектури будівельним парканом та вирив котлован.

Фото 5 жовтня. 

Сьогодні на будівництві працює кран, вантажівки підвозять будматеріали, а робітники заливають фундаменти і будують перший поверх.

Фото будівництва станом на 5 жовтня.

Проте, як виявилося, будівництво ведеться не тільки з порушенням мораторію, але й без жодних дозволів. Як повідомили кореспонденту Бліц-Інфо в Департаменті архітектури, містобідівні умови та обмеження за цією адресою не видавалися. 

За джерелами Бліц-Інфо в архітектурі, будівництво може вестися за дозволом, який видали давно, тож в реєстр містобудівних умов та обмежень він не внесений.

Зараз невідомо, що планують збудувати за цією адресою, адже жодної інформації на будівництві немає, а робітники не бажають спілкуватися з журналістами. Проте судячи з висоти крану і фундаментів, це буде багатоповерхівка.

http://www.blitz.if.ua/include/img/IMG_20171005_104709.jpg

 

http://www.blitz.if.ua/include/img/IMG_20171005_101224.jpg

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 07 жовтня 2017, 11:58
щоб ти скотиняко, яка це будує, здохло, прадло! бажаю твоїй новобудові гнилої долі і збитків власнику. ненажерливі жадібні скоти
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: