“Скільки ще містом будуть керувати "прораби"”: у Франківську демонтували старі дерев’яні двері та вставили пластикові (фото)

У місті триває реставрація  архітектурних споруд та дверей.  Але, на жаль, незавжди ці дії є законними.

Черговий випадок трапився сьогодні, 5 жовтня, на вулиці Шашкевича.

Робітники демонтували старі  дерев’яні двері та ставитимуть нові пластикові.

Громадська діячка Марія Козакевич обурена таким архітектурним злочином, інформує WestNews.

“Останніми місяцями мені мешканці часто висилають фото різних архітектурних “несправедливостей” і злочинів – злочин від “чинити зло”, бо як інакше можна ще назвати дії прости архітектури і історії міста? Для чого ставити пластикові, якщо рідні дерев’яні збережені в гарному стані? Якщо навколо красивий кам’яний портал? Куди подінуть старі двері?”- говорить діячка.

Цікаво, що в даному випадку чергова несправедливість на вулиці Шашкевича відбувається одразу навпроти Управління містобудування та архітектури Івано-Франкіської ОДА.

“Написати заяву, скаргу і т.п. папірець – не рахується. Викликаєте поліцію, знімаються пластикові двері і заробляються сліди монтажу!!! Скільки ще містом будуть керувати прораби, встановлювачі пластикових вікон і дверей і бізнесмени, які на свій власний смак і потреби роблять з старими будинками все що завгодно?!”- обурюється вона.

22228217_741090482748934_1517767333801955932_n

Нагадаємо,  у Івано-Франківську відреставрують двері в чотирьох будинках-пам’ятках архітектури. Міський голова Руслан Марцінків підтримав ініціативу #ФранківськЯкийТребаБерегти, яка займається реставрацією старовинних дверей у середмісті.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 06 жовтня 2017, 20:21
із побаченого,де вхід в магазин МЕРСІ- думаю що то є власністю,а це значить що право господаоря на користування старими,із тарганами,обпісяними дверима- чи сучасні пластикові,ніхто не має права диктувати які двері експлуатувати в приватному магазині.
Відповісти

, 07 жовтня 2017, 11:55
а відреставрувати не пробували, шановний.... ви просто огидні і блюзнірські у своїх словах. бажаю, щоб це потворство вам тільки збитки приносило.
Відповісти

, 07 жовтня 2017, 8:45
маэє право нищити старі двері???ти з дуба впав?чи синок власниці?
Відповісти

, 07 жовтня 2017, 14:12
Має право почитай законодавство і конституцію. А гівно собі залишай якщо такий мудрий. Хочеш реставрувати чого не звертавсь не пропонував допомогу? Власник свою голову має і нех йому вказувати що робити. Їдь під адміністрацію президента поскачи чого він всі ліси в Карпатах порубав. Занйшли бля порушника ідіоти
Відповісти

, 07 жовтня 2017, 8:03
Пушко!коли ти паскуда здохнеш?!поставимо тобі пам"ятник безоплатно, як ти і хтів!
Відповісти

, 07 жовтня 2017, 14:13
Чого історію бидляцтва з попісяними облупленими дверима?
Відповісти

, 07 жовтня 2017, 19:01
Двері-смердІли сцяками дуже це правда!
Відповісти

, 07 жовтня 2017, 19:07
Правда-сайт Шевченка таку херню пише,хай напише, як Шевченко гроші відмивав і бюджет розкрадав, за кримінальні справи! А не за підприемців,які булки продають!- Чи може їм так добре живеться!
Відповісти

, 07 жовтня 2017, 19:12
Так, або за Коломойського як він на відео в Ютубі з сепаратистами домовляеться вместе пайдьом на Україну!!!Це коли наші хлопці гинуть на передовій, а його прибічник в Івано- франківську на мера балатуеться!Зрозуму можна зійти від щастя!!!
Відповісти

, 07 жовтня 2017, 19:21
Марія Козакевич-слаба на голову!!!Двері штиняли сцяками!!!Давай в тебе дома буде так воняти з дверей, а ти нюхай але не знімай не ні в якому разі!Розібратися треба перед тим як писати херню всяку,як би за кожну пі...давали б в рило!! Написала не розібравшись получила врило..Ой на другий раз треба розібратись в ситуації!!
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: