З Івано-Франківська до зони АТО відправили ще один позашляховик, придбаний за кошти української діаспори (фото)

У п’ятницю, 6 жовтня, біля міської Ратуші освятили автомобіль, який відправлять в зону АТО воїнам Української Добровольчої Армії.

До слова,  машину  OPEL Frontera передали українці з Англії, інформує WestNews.

“Сьогодні маємо гарну нагоду відправити авто, яке поїде на фронт для наших хлопців. Порівнюючи з 2014 роком, то впала активність волонтерів, а війна триває. Зараз дуже проблемно перевезти машину, бо це все на комерційних засадах. Але ми знайшли людей, які змогли це зробити. Це молоді хлопці, які хоч і законрдоном, але все таки намагаються хоч якось допомогти. Марка машини – Опель Фронтера. Дуже витривалий і мобільний, гарно проходить по бездоріжжі”,- говорить Василь Абрамів, очільник колишнього “Правого сектору”.

“Зараз набагато менше відправляють, але потреби не змінилися. Хлопці забезпечені тільки тим, що дають меценати. Потрібно все, що можна взяти з собою: їжа, одяг. На жаль, це не вигідно нашій державі”, -говорить Наталія Медвідь,  керівник волонтерів ОДА Прикарпаття.

Нагадаємо, що 4 вересня в Івано-Франківську при церкві Неустанної Божої Помочі волонтери спорядили в зону бойових дій автівку з допомогою. До слова, це був 36 автомобіль, відправлений велонтерами.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 06 жовтня 2017, 21:14
наївні....машину перепродадуть за день-другий і ніхто не довідається
Відповісти

, 07 жовтня 2017, 14:04
Скоріше за все таки да. Ну може не продадуть буде якісь жид на неу їздити. Невеличкий корупціонер з партії влади
Відповісти

, 07 жовтня 2017, 3:56
Захищати Вітчизну-"На жаль це не вигідно нашій державі"?А нахуя нам така влада?якій вигідно лише красти.
Відповісти

, 07 жовтня 2017, 14:08
Добровольча армія прикольно звучить. Як армія Власова. Але взагалі то в Україні мали би бути одна високопрофесійна армія, а не 10 незрозумілих напівбандитьских угруповать олігархів. І за що тоді бентежитися з тих сепарських терористів як в нас те саме? В них одні банди олігархів грабують народ і мародерять. В нас інші. Тільки прапори різні, а справи темні ті самі роблять - рекет, віджим бізнесу, торгівля наркотиками, зброєю, котрабанда. Тому люди і перестали на збройні сили жертвувати. Зрозуміли що то лохотрон
Відповісти

, 07 жовтня 2017, 15:22
Подарунок заїхав на 5 днів?
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: