На Прикарпатті поштарка обікрала пенсіонерів на 100 тисяч гривень і втекла закордон з привласненими грошима

В Рогатинському районі працівниця «Укрпошти» не тільки не принесла людям пенсію за два місяці, а й привласнила кошти, які довірливі селяни давали їй на оплату компослуг.

Результат пошуку зображень за запитом "листоноша укрпошта"

Працівниця «Укрпошти», мешканка села Григорів Рогатинського району, шляхом зловживання службовим становищем протягом двох місяців заволоділа коштами пенсіонерів навколишніх сіл – Журів, Підмихайлівці та ін.

З власних джерел Версіям стало відомо, що йдеться про суму близько 100 000 гривень. Найбільше потерпілих з села Підмихайлівці. Вього – понад десяток людей, в основному похилого віку.

Поштарка заволоділа коштами, які були призначені для виплати пенсії, а також грошима, які передавали їй довірливі місцеві жителі для оплати комунальних послуг та здійснення інших платежів.

Наразі відкрито кримінальне провадження за цим фактом, йде слідство. Як стало відомо редакції з власних джерел, підозрювана вже встигла перетнути україно-польський кордон.

Мешканці згаданих сіл неодноразово скаржились, що листоноша неналежним чином виконує свої обов’язки. Втім, жодної реакції ні з боку керівництва «Укрпошти», ні з боку правоохоронних структур не було.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 06 жовтня 2017, 22:20
Просто підприємлива жінка. Вальцман краде, Гройсман краде, Турчинов теж. Всі високопосадовці розкрадають державу та грабують людей. Чому б і їй нє?
Відповісти

, 06 жовтня 2017, 22:24
Взагалі то якщо є можливість за раз хапанути гарну суму то може і варто ризикнути. Тому що чесно заробити в Україні не вийде, за кордоном то здоровя не вистачить. А так урвав раз як вона і на дно. А там може і бізнес який в Європі під чужим імям. Або заміж і бере призвище чоловіка. Варіанти є. Жінка вчинила мудро. Просто реалізувала єдиний шанс що в неї був
Відповісти

, 07 жовтня 2017, 14:18
Мабуть вона не знає про Інтерпол і екстрадицію робиться запит в Польщу і там її ловлять або виписують міжнародний ордер Інтерполу.
Відповісти

, 07 жовтня 2017, 0:39
А в чому мудрість? Багато розуму не треба,щоб обікрасти стареньких довірливих пенсіонерів.Гріха скотина не боялась.Кара Божа її чекає.Бандерівці хвалькуваті,заздрісні,гнилі,тупі,ліниві.Лю блять вкрасти,образити.Жах,полюбляють жити за чужий рахунок.Ось такий це народ.
Відповісти

, 07 жовтня 2017, 14:27
Так, обізвалися перешиванці кляті, слимаки лизоблюди, дуполизи москальські, але не треба звіздіти, що Штефко навчив. Бо одразу видно, що ви є або заслані, або ні чорта життя не знаєте, або самі такі. Раніше на Галичині в селі було 2 - 3 злодія і 4 - 5 пияків. Красти і пити навчили совіти, себто москалі, в яких крали і пили всі. Вони перші вкрали в людей власність і загнали в колгоспи, де була система: не вкрадеш - не проживеш. Так, що не треба мандякати, коли сам тупий.
Відповісти

, 07 жовтня 2017, 17:53
Кого зловили чи посадили!Оголосіть весь список будь ласка!Вони зайняті підняттям своїх зарплат,пенсій.
Відповісти

, 10 жовтня 2017, 20:09
Що не день то супер новини. Риба гниє з голови. Як влада робить з людьми так деякі покидьки поступають. А що злапають? Ні не вірю.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Кримінал: