В кулуарах обговорюється можливість призначення головного патрульного Івано-Франківська заступником начальника УМВС області

Сьогодні, 6 жовтня, очільник патрульних Дмитро Міхалець зустрівся з франківцями. Під час зустрічі мешканці міста, активісти та журналісти мали можливість задати питання начальнику поліції та висловити власну думку щодо тем, які стосуються роботи патрульної поліції.

Результат пошуку зображень за запитом "міхалець"

 

Присутні запитали Міхальця щодо посади заступника начальника області, яка є вакантною, адже Василь Віконський став начальником поліції у Хмельницькому. Франківці запитали, чи Міхалець займе місце Віконського.

Замінити його буде важко, упевнений головний коп Івано-Франківська, пише МІСТО.

Чутки — це добре. Коли прийде час, то про це буде повідомлено. Проте Віконського замінити буде важко. Ми втратили потужну людину в правоохоронній гілці Прикарпаття. Проте Василь Віконський пішов на вищу посаду і я за нього радий , — каже очільник УПП.

Наразі невідомо, хто буде на цій посаді.

Якщо мене розглядатимуть, то я роблю правильну роботу, —  каже Міхалець.

 Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 07 жовтня 2017, 10:08
Так воно ж дебільне
Відповісти

, 07 жовтня 2017, 13:51
Це за те що він побив учасника АТО дали підвищення
Відповісти

, 07 жовтня 2017, 13:56
Куда цього київстара? Там усі давно мобільні телефони мають
Відповісти

, 07 жовтня 2017, 14:01
А що ми зробимо? Якщо на Банковій так вирішили то все одно призначать через коліно. Тепер за диктатури Порошенка голос народу ніхто не слухає. Якщо би вибори мера були тепер то Марцінків би фіг пройшов. Зфальсифікували би на любу кандидатуру не те що Насалика. Скоріше за все мерів будуть тепер з Київа зпускати. Взагалі лівих людей не відомих в місті. Просто з партії БПП з наближення ОПГ Порошенка
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Фоторепортаж: