Навіть регулювальники не вирішать проблему заторів на Галицькій, – Дмитро Міхалець

Начальник патрульної поліції прокоментував на зустрічі з мешканцями Івано-Франківська ситуації із світлофорами, регулювальниками та заторами.

Результат пошуку зображень за запитом "затор на галицькій"

 

«На сьогодні у нас 20 патрульних пройшли навчання з регулювання дорожнього руху. Одна година такої роботи рівноцінна половині дня звичайної роботи, це важко», – каже Дмитро Міхалець, пише ГК.

Керівник також розповів, що під час перебування Петра Порошенка у Франківську задіяли декілька регулювальників. Тоді і стало зрозуміло, що патрульні знають, що їм робити, а водії – ні.

«Коли збільшиться особовий склад, будемо виставляти на перехрестях регулювальників», – повідомляє Дмитро Міхалець.

Проте очільник патрульної поліції наголошує, що на перехрестях не тільки регулювальник може вирішити проблему, але й світлофори.

«Давайте будемо об’єктивні. На Галицькій у час пік без заторів не обійдеться навіть, якщо поставити регулювальника. У місті просто збільшилась кількість автомобілів, а це корінь проблеми. Я попрацювавши в Києві, зрозумів, що це не затор, а «тягучка», – пояснює Дмитро Міхалець.
Якщо ви помітили помилку виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.Коментарі:
, 07 жовтня 2017, 8:25
Інформація Михальця неправдива.Треба працювати дієвіше з порушниками ПДР.Ранком від Радіозаводу до моста через р.Бистриця маса порушників,а поліція катається не вилізаючи з машини.На каждий світофор по працівнику і тоді не будуть виїзжати на перехрестки та блокувати виїзди на Галицьку.
Відповісти

Додати новий коментар
Останні новини з категорії Суспільство: